Podívejte se na novou tvář realitního serveru viaReality a objevte nové funkce!     Přejděte na nové viareality.cz >

Mobilní telefony

Hledat nemovitosti na webu viaReality, v realitních časopisech, ale také na mobilních zařízeních. Rádi Vám představíme možnosti, které Vám viaReality nabízí pro Váš tablet, mobilní telefon.

Mobilní realitní aplikace viaReality

Jsme rádi, že můžete hledat nemovitosti také v aplikacích, které jsou šité na míru Vašemu mobilnímu zařízení. Díky tomu Vám lze nabídnout plný komfort a funkce, které byste jen při prohlížení webových stránek nezískali.

Aplikaci viaReality pro Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play
Aplikaci viaReality pro iPhone, iPad si můžete zdarma stáhnout z App Store
Aplikaci viaReality pro Windows Phone si můžete zdarma stáhnout na Marketplace

Proč si je nainstalovat?

 • Jeden účet viaReality

  Propojte si účet se serverem viaReality a Vaše oblíbené nemovitosti budete mít stále sebou - ať už v mobilu nebo v počítači *.

  viaReality jednotné přihlášení
 • Chytré hlídání novinek a změn nemovitostí

  Již Vám nic neunikne! Použijte podle svého zařízení upozornění v aplikaci, widget, push notifikaci a hlídejte si novinky, či změny ve Vašich oblíbených nemovitostech.

 • Snadné hledání nemovitostí v okolí

  Díky mobilní aplikaci umíme zobrazit ihned nemovitosti ve Vašem okolí, hledání se tak pro Vás stane zábavnější!

 • Rychlé telefonování a sdílení

  Líbí se Vám nějaká nemovitosti? Kontaktujte realitní kancelář přímo s aplikace. Můžete se také snadno nemovitost sdílet a přeposlat ji svému známému.

 • .. a mnohem více :)

Mobilní verze realitního serveru viaReality

Díky mobilní verzi stránek viaReality se nemusíte bát náročných datových přenosů a složité grafiky. Realitní server viaReality v mobilní verzi můžete zobrazit snadno v jakémkoliv telefonu zadáním m.viareality.cz do Vašeho mobilního prohlížeče. Pokud byste se báli, že Vám v mobilní verzi něco unikne, je také možné kdykoliv přejít na plný web viaReality.

QR kódy

Pokud Vás zaujme některá z nemovitostí v časopise viaReality, můžete snadno pomocí QR kódů zobrazit detail nemovitosti na mobilním webu a potom pokračovat v hledání ve Vašem mobilním zařízení.

Online časopis ve Vašem telefonu

Časopisy viaReality si můžete prohlédnout také online, a to i v mobilních telefonech. Záleží na typu Vašeho telefonu. Na některé telefony si můžete nainstalovat čtečku online časopisů a pomocí vyhledávání nalézt, kterýkoliv časopis viaReality.


Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz